Как оформить заказ представителю AVON « Avon Украина
C11 Дней до конца кампании: -1320 каталога

Как оформить заказ представителю AVON

Прямо сейчас!!Поделись с друзьями!Поставь лайк!

Розміщення замовлення

Через Інтернет
Через SMS
З доставкою на Нову Пошту
З доставкою на Поштомат/Поштомат ПриватБанку
Експрес-замовлення
Зміна адреси доставки
Зміна отримувача замовлення
Активація рахунку нового Представника
Вартість доставки усіх типів замовлень
Де б Ви не знаходились, компанія Avon запропонує Вам найзручніший спосіб для розміщення замовлення. Якщо Ви в дорозі — скористайтесь послугою розміщення замовлення за допомогою СМС. Якщо ж Ви шанувальник Інтернету — тоді Вам буде цікаво познайомитись з новітніми технологіями для розміщення замовлення, що пропонує сайт Компанії my.avon.ua. А якщо ви просто активна людина і час Ви шануєте понад усе, то експрес замовлення саме для Вас. З інструкціями і особливостями розміщення замовлення, що пропонує Компанія, Ви можете познайомитись в цьому розділі. Оберіть той тип замовлення, що підходить саме ВАМ!

 

ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕРНЕТУ

Дивитися відео інструкцію з оформлення замовлень
Дивитись інструкцію з оформлення інтернет-замовлень

Якщо Ви натиснете на посилання «Натисніть тут», Ви відкриєте збережене раніше замовлення, зможете його від коректувати і відправити на опрацювання до компанії.

Якщо Ви натиснете «Розпочати нове замовлення», то те замовлення яке було збережено на сайті раніше приєднається до нового. Тому якщо Ви вже не зацікавлені в збережених раніше кодах, Вам необхідно буде їх видалити із замовлення. Як видаляти коди з замовлення дивись тут.

Після натискання одного із запропонованих посилань Ви переходите на першу сторінку оформлення замовлення. На цій сторінці Вам необхідно зазначити наступне:

Інструкція по використанню Календаря кампаній та Графіку обслуговування

ЗА ДОПОМОГОЮ SMS

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ З ДОСТАВКОЮ НА НОВУ ПОШТУ


На останньому етапі замовлення через функцію вибору тимчасової адреси доставки та/або отримувача оберіть відділення «Нової пошти», де Ви бажаєте отримати замовлення:

На сторінці «Адреса доставки» оберіть зручне для Вас відділення Нової Пошти.
Також Ви можете вказати іншого отримувача Вашого замовлення.

Зверніть увагу! Введіть через пробіл тільки ім’я та прізвище отримувача українською мовою. Якщо в цьому полі будуть інші символи (цифри, латинські літери, розділові знаки тощо) система не розпізнає такий запис і отримати замовлення зможе тільки Представник особисто.
Також переконайтесь що введені дані отримувача співпадають з документом, що посвідчує особу!

Натиснувши «Обрати адресу», Ви повертаєтесь на сторінку з замовленням, де маєте побачити адресу та отримувача (якщо вказували):

Щойно Ваше замовлення буде доставлено у відділення Нової пошти, Ви отримаєте СМС-повідомлення з номером експрес-накладної для його отримання.

 

 

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ З ДОСТАВКОЮ НА ПОШТОМАТ/ПОШТОМАТ ПРИВАТБАНКУ

 

ЕКСПРЕС-ЗАМОВЛЕННЯ

ЗМІНА АДРЕСИ ДОСТАВКИ

ЗМІНА ОТРИМУВАЧА ЗАМОВЛЕННЯ

АКТИВАЦІЯ РАХУНКУ НОВОГО ПРЕДСТАВНИКА

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

Вартість доставки усіх типів замовлень становить: