Avon 2018-2019 « Avon Украина
C11 Дней до конца кампании: -1320 каталога

Avon 2018-2019

Дорогі партнери!

Я рада знову бути разом з вами, повернувшись в команду AVON Україна в ролі головного менеджера AVON Україна та Грузія після 6 років управління п’ятьма країнами (Болгарія, Сербія, Македонія, Чорногорія

і Албанія) в ролі Генерального директора Балкан.

За 15 років роботи в компанії AVON нас пов’язує

багато досягнень. Це завдяки вам ми стали Компанією №1 в прямих продажах в Україні,

лідируємо в категорії аромати і довгі роки продовжуємо бути Брендом №1 на косметичному

ринку України.

У 1886 році АVON став першою в світі компанією краси в області соціальних продажів ще задовго до появи інтернету і соціальних мереж, почавши з продажу комівояжера двері в двері, не раз застосувавши підприємницький дух, знаходячи нові рішення, відповідаючи покликом часу.

Єлизавета Коробченко

Генеральний директор AVON

Україна і Грузія

Сьогодні в Україні величезні можливості зростання і наш бізнес вимагає інноваційного підходу, свіжих нестандартних рішень і нових амбітних лідерів, які думають і піклуються перш за все про наших Клієнтів та Партнерів.

За останні три місяці я прийняла кілька важливих організаційних рішень, якими хочу поділитися з Вами.

Перш за все ще раз привітаємо нового Директора з продажу AVON Україна Олену Кайді. Олена — досвідчений польовика з більш, ніж 20 річним досвідом в прямих продажах. У 2014 році Олена приєдналася до Faberlic Росія, очоливши Відділ продажів. Вона відповідала за ряд проектів, які дозволили компанії вийти на шлях зростання. За час її роботи зростання продажів Faberlic збільшився вдвічі.

З 1 лютого 2018 року Олена знову приєдналася до AVON Росія в ролі Консультанта зі стратегічного розвитку Поля. І зараз отримує просування на посаду Директора з продажу AVON Україна!

Олена буде лідирувати команду продажів, визначати бізнес-пріоритети і можливості, реалізовуючи стратегію AVON Україна, розвиваючи і підтримуючи високий професійний рівень команди продажів.

Я нагадую, що Олена Котул отримала просування на позицію Регіональний менеджер з продажу Західного Регіону. Олена почала свою співпрацю з компанією Avon в 2009 році і з тих пір пройшла зі стабільно високими результатами через позиції РМП, Менеджера філії та Менеджера з навчання. У новій ролі вона буде управляти формуванням стратегії розвитку діяльності команди відділу продажів в

Західному регіоні і брати участь у формуванні плану реалізації стратегії Компанії в цілому.

Я з радістю представляє Вам також нового керівника відділу навчання, Лідію Маркину. Лідія займала посаду Бізнес-партнера ключових відділів компанії і надавала підтримку менеджменту, в тому числі відділу Продажів. Ліда пройшла всі етапи від Представника до Бізнес тренера, Регіонального менеджера з навчання Східного регіону і з листопаді 2016 року Ліда отримала призначення на позицію

Менеджер з дистанційного навчання та розвитку. Ліда — інноваційний лідер, знайомий Вам по успішним проектам Avon TV і MakeUp Академія спільно з зовнішньої школою візажу «MakeUpMe», Бізнес Кемп і Бізнес Форум для Партнерів.

Звертаю Вашу увагу на те, що Ельміра Мурадян, Наталя Бурда і Оксана Щербина вже не є співробітниками компанії AVON Україна.

Я розраховую на Ваше розуміння прийнятих мною кадрових рішень по трансформації команди АVON Україна і на Вашу щиру підтримку нових членів команди продажів. Впевнена, що ці зміни сприятимуть подальшому виведенню бізнесу Компанії на якісно новий рівень. Міжнародна історія нашої компанії налічує більше 130 років і нашими головними цінностями завжди були, є і будуть Повага, Віра, Довіра, Самокритичність і Чесність. І тому на протяг 20 років нашої історії в Україні ми прагнемо, щоб AVON був кращим вибором для наших Клієнтів і демонструємо приклад надійності, стабільності і чесного ведення бізнесу для Вас, дорогі наші Партнери! Ми продовжуємо працювати над поліпшеннями в сервісі і нових рівнях доходу для Партнерів разом з AVON.

Нехай Ваші мрії збуваються разом з AVON.

Дякую що ви з нами!