Правила возврата продукции в AVON « Avon Украина
C11 Дней до конца кампании: -1320 каталога

Правила возврата продукции в AVON

Прямо сейчас!!Поделись с друзьями!Поставь лайк!

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ПАПЕРОВУ ФОРМУ

ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ

Возврат эйвон

2. Пошук необхідної продукції Ви можете здійснити двома способами: вибрати кампанію та вказати код продукції або натиснути «Пошук» навпроти відповідного інвойсу:

Возврат эйвон

 

Возврат эйвон

Зверніть, будь ласка, увагу – поле «Дата повернення» вказує на останній день, коли Ви маєте змогу відправити продукцію на повернення (через поштове відділення чи пункт видачі) з відповідного інвойсу.

3. Вказати кількість одиниць, причину повернення відповідної продукції та натиснути «Зберегти»

Перелік причин повернення Ви маєте змогу бачити на цій же сторінці.

Зверніть, будь ласка, увагу – Ви можете повідомити про списання суми чи допоставку продукції з наступним замовленням, тому вказуйте, будь ласка, найбільш відповідну причину.

Возврат эйвон

4. На наступному кроці ви маєте можливість редагувати повернення: видалити чи додати продукцію та перейти далі, натиснувши «Продовжити»:

Возврат эйвон

5. Ознайомитися з правилами повернень, поставити відмітку про згоду з ними та відправити електронну форму повернення в Компанію:

Возврат эйвон

6. Занотувати номер електронного повернення та обов’язково вказати його при фактичному поверненні продукції (на будь-якому аркуші паперу, вклавши його в коробку с продукцією)

Возврат эйвон

7. Віднести коробку з продукцією на поштове відділення чи пункт видачі. На коробці вкажіть будь-ласка ваші дані. Це може бути лист паперу, на якому прописані ваші дані.

Возврат эйвон Або роздрукована форма повернення:Возврат эйвон

8. Відстежувати статус повернення на персональній сторінці в розділі «Мої замовлення»:Возврат эйвон

ВАЖЛИВО!

    1. Представники, які не мають доступу до Інтернету, можуть оформити повернення звичним способом – роздрукувати та заповнити бланк повернення та віднести його разом з продукцією на пошту.
    2. Термін повернення залишається без змін – найдовшим: оформити повернення Ви маєте змогу протягом 31 календарного дня від дати накладної-рахунку.
    3. Правила та Процедура повернень залишаються без змін. Більш детально процедуру оформлення повернення Ви можете знайти за посиланням.
    4. З Вашого рахунку сума повернення буде списана після фактичного надходження продукції в Компанію.
    5. Як і раніше, Ви маєте змогу задекларувати суму повернення для опрацювання наступного Вашого замовлення з урахуванням повернення. Декларування можливе на протязі 21 дня з дати опрацювання замовлення, з якого ви бажаєте повернути продукцію, сума декларування не повинна перевищувати 200 грн.

 

Зверніть УВАГУ! При поверненні замовлення в повному обсязі, обробка наступного замовлення можлива за умови стовідсоткової його передоплати за цінами каталогу.

ПРОДУКЦІЯ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЄ ПОВЕРНЕННЮ

12

Зверніть увагу!
Згідно «Правил обробки зарезервованої продукції компанії Avon, що була відсутня на складі на момент розміщення замовлення», Ви не можете відмовитися від «Автозамовлення» — зарезервованої продукції, яка була відсутня на складі на момент її замовлення (червоний колір світлофору на сайті)!

Інформацію про колір індикатора світлофора товару на момент розміщення замовлення, Ви можете отримати на сайті, в розділі «Мої замовлення», обравши необхідне замовлення, та натиснувши на посилання за номером цього замовлення:

Возврат эйвон

Праворуч, біля кожної продукції, Ви побачите колір індикатору світлофору за яким ця продукція була замовлена:

Возврат эйвон

 

ДЕКЛАРУВАННЯ ПОВЕРНЕННЯ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ